Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

O projektu Mojekvizy.cz

Vítám vás na mojekvizy.cz!

Na tomto webu naleznete různorodé kvízy, které na české a slovenské webové scéně nemají svým stylem obdoby. Zatím jsme na začátku, ale máme plány, motivaci i nápady, a věříme, že dříve či později se tu z toho stane místo se stovkami kvízů, které dokážou zabavit návštěvníky na několik hodin. Nebudeme předbíhat, nebudeme prozrazovat, věřte ale, že se máte na co těšit! :)

Jak to celé začalo?

Nápad na vytvoření projektu "Moje kvízy" vznikl při práci na mém fotbalovém webu Kopačák, na němž se postupně začaly objevovat fotbalové kvízy, které zajistily webu popularitu i pravidelné návštěvníky. Reakce na kvízy byly téměř jen pozitivní, byl o ně zájem, většina návštěvníků nic podobného neznala, navíc se dařilo držet aktivitu i kvalitu na velmi dobré úrovni.

Po čase jsem občas zauvažoval, že by nebylo špatné udělat kvíz i na něco s mimofotbalovou tématikou, ale vize Kopačáku byla čistě fotbalová, nebyl pak čas rozjíždět nový projekt, nebyla touha se nad tím více zamýšlet…

V lednu roku 2018 mi však na stránce Kopačáku přišla zpráva od fanouška Vondriho, který tento nápad otevřel. Pobavili jsme se o tom, celé mi to zaselo v hlavě semínko, které dále rostlo a s tím rostla i touha tento projekt realizovat. Sám autor zprávy nabídl pomoc a nyní je nemalou součástí celého projektu a jeho jméno uvidíte u nejednoho kvízu.

Projekt byl spuštěn v létě 2018… Je to nový projekt, čeká nás určitá cesta, než se dostane mezi lidi, ale nápadu věříme a rozhodně na něm chceme pracovat a něco tu vybudovat. Doufáme, že se nám to podaří, a že vy budete u toho s námi!